UUDIS

Sõbrapäeva romantikapaketi võitjad on selgunud! Jaga

VAATA ›
Astri Grupi keskustes ja e-poes Astri.ee perioodil 31.01 - 10.02 toimunud sõbrapäeva kampaania võitjad on loositud. Suured õnnesoovid kõigile võitjatele!
KAMPAANIA AUHINNAD (romantikapaketid, mis kehtivad kahele):
● Majutus Narvas õdusas Noorus Spaahotellis ja õhtusöök Nooruse restoranis. Lisaks Astri planetaariumi ja vaatetorni külastus ning 100 € Astri Grupi kinkekaart. - Palju õnne, Gerda S.!
● Majutus Tartus põhjamaises Hotell Sophias ja õhtusöök restoranis Fii. Lisaks Astri Arena külastus ja 2x Apollo kinopiletid ning 100 € Astri Grupi kinkekaart. - Palju õnne, Marina T.!
● Majutus Pärnus Wasa Resort Hotelli Superior-klassi toas, koos piiramatu basseini- ja saunaala kasutusega ning õhtusöögiga Wasa Resort restoranis. Lisaks 2x Apollo kinopiletid ning 100 € Astri Grupi kinkekaart. - Palju õnne, Leili M.!
● Majutus Narvas rannikuäärses Meresuu Spaahotellis ja õhtusöök kohvikus Muna. Lisaks Astri planetaariumi ja vaatetorni külastus ning 100 € Astri Grupi kinkekaart. - Palju õnne, Evi L.!
Võitjatega võetakse ühendust pärast loosimist hiljemalt 3 tööpäeva jooksul ning võitjate nimed avaldatakse Astri.ee Facebooki lehel ja keskuste kodulehtedel.
Kui võitjaga pärast loosimist kahe nädala jooksul ühendust ei saada ning võitja hiljemalt 24.02.2020 võitu ei registreeri, siis võit tühistatakse. Vt ka KAMPAANIA TINGIMUSED.
Fama Keskus. 3579300