Orhideja Lingerie

Orhideja Lingerie

Kauplus ORHIDEJA LINGERIE pakub laialdast valikut aluspesu, päevitusriideid, sukkpükse, koduriideid mitmelt euroopa kaubamärgilt.

Kollektsioonis harmoneeruvad suurepäraselt Euroopa parimate tootjate luksuslikud kangad, elegantsed pitsid, samuti ultramoodsad väljaõmblused. Päevitusriiete liin - aktuaalsed värvid ja mustrid, parimad kaasaegsed kangad, mitmekülgsed vormid, suurustes A kuni G. Päevitusriiete kõrval esitletakse kollektsioonis rannapuhkuse aksessuaare.

Funktsionaalne ja mugav aluspesu „ORHIDEJA“ omab head rühti, rõhutab figuuri ja korrigeerib puuduseid. Selle margi kollektsioonis on esitletud nii klassikalised kui ultramoodsad mudelid, "SUPER SLIM" korrigeeriva aluspesu mitmekülgne kollektsioon.

“LISCA” - luksuslik, naiselikkust ja individuaalsust rõhutav aluspesu. Pesu, milles iga naine tunneb end armastatu, ainsa ja ihaldatuna. Kaupluses ORHIDEJA LINGERIE kehtib kogu toodangule soodustust andev alalise kliendi kaart, müügis on mistahes hinnaga kinkekaardid, millest võib saada meeldiv kingitus teie lähedastele ja sugulastele.

ORHIDEJA LINGERIE on mõistliku hinna ja kõrge kvaliteediga toodang.

Tere tulemast naistepesu kauplusesse ORHIDEJA LINGERIE!

Brändid

Lauma, Lisca, Orhideja

Kontakt

55503367

Majajuht ›
Tasuta tarne
rohkem kui 200 000-le tootele
Poodle kohe, maksa hiljem
Järelmaksuga on see võimalik
100% usaldusväärse poodlemise
tagab Astri Grupp alates 1991. aastast