Reisibüroo Travibest

E-R 10-20, L 10-15, P suletud

Reisibüroo Travibest

E-R 10-20, L 10-15, P suletud

Reisibüroo Travibest

Reisibüroo Travibest on turismiturul tegutsenud alates 1992. aastast.

Meie firma pakub erinevaid reisiteenuseid ja vahendab ka teiste firmade reise soojadele maadele, samuti kõiki tavapäraseid turismiteenuseid, nagu hotellide, laeva- ja lennupiletite broneerimine, konverentside teenindamine jpm.

Olete oodatud meie reisidele, kus on just Teile ja Teie kaaslasele koht hoitud!

Pakume järgmisi reisiteenuseid:

-Meie suuremad koostööpartnerid -TezTour, Novatours, Tallink, Eckeroline, Coral Travel, Join Up

-siseriiklikud või rahvusvahelised lennu-, laeva-, rongi-, autotransporditeenused.

-ülemaailmne hotellimajutus

-giidi- ja konverentsiteenus

-välisriiki viisade vormistamine

-reisikindlustuse vormistamine

-reisinõustamine

-ärireiside organiseerimine

Oleme veendunud, et suudame rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Pakume oma klientidele usaldusväärset teenindust sest usaldusväärsuse aluseks on firma stabiilsus.

Brändid
Loe edasi

Reisibüroo Travibest OÜ (Registrikood: 10263410)
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Kahlu tn 1, 13522

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Astri Keskuse värskete uudiste ja pakkumistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Astri Keskus

Astri Keskus on Narva suurim ostu- ja meelelahutuskeskus. Riidepoodidest on keskuses esindatud mitmeid tuntud rõivabrändid nagu MustangDenim DreamH&MLindexReservedCropp ja Ivo Nikkolo. Spordisõpradele on avatud suur Sportland-i kauplus. Kaupluses asuvad ka mitmed kingapoed, ehtepooed ning lastekaupasid pakkuvad kauplused. 

Lisaks asuvad keskuses ka elektroonikapood Euronics, loomapoed Kika ja PetCity ning raamatupood Rahva Raamat. Keskuses asuvad telekommunikatsiooni ettevõtete Tele2 ja Elisa esindused, SEB PangakontorErgo KindlustusTravibest reisibüroo ja kellasepp. Lisaks asub keskuse esimesel korrusel suur Selveri toidupood ja Apotheka apteek.

Laia valiku ilutooteid pakuvad Tradehouse Ilukaubamaja ning Ideaal Kosmeetika kauplus. Iluteenuseid igale maitsele leiab keskuse kolmandal korrusel, kus asuvad juuksurisalong Le SalonBarber Shop ja Dermalogica esinduspood. 

Keskuses leidub ka mitmeid maitseelamusi pakkuvaid kohvikuid ja restorane. Näiteks aasia kööki tutvustav restoran Monk, hubane kohvik-pagariäri Oma ja mõnus burgerikoht Narva Diner

Meelelahtust igale eale ja maitsele pakuvad keskuse kolmanda korrusel asuvad Apollo Kino AstriBombey BowlingAstri planetaarium ja Galaktikum Mängutuba. Astri Keskuse tornis asub ka vaateplatvorm, kust avaneb ilus vaade Narvale.

Loe edasi