Elektrum Drive laadimispunkt

E-L 10-20, P 10-18

Elektrum Drive laadimispunkt

E-L 10-20, P 10-18

Elektrum Drive laadimispunkt

Toetamaks keskkonnasõbralikke sõidukite kasutamist Eestis, rajame avalikud laadimisjaamad 2023.a jooksul Tallinnasse ja 2024. a jooksul Tartusse, Pärnu ja Narva.                  

Elektrum rajab kogu Eestit katva kaasaegse ja kliendisõbraliku elektriautode laadimisvõrgustiku. Elektriautode laadimisvõrk sobitub kõikide elektriautodega.

Loe edasi

Elektrum Eesti OÜ (Registrikood: )
Endla 15, 10122 Tallinn

Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi