SELFIE FASHION

E-P 10-20

SELFIE FASHION

E-P 10-20

SELFIE FASHION

KES ME OLEME?

SELFIE FASHION -on riiete ning aksessuaaride kauplus. Meie valik on mõeldud naistele, kelle jaoks on nende isiklik stiil oluline eluviisi osa. Kui armastate pikaealist kvaliteeti või olete efektse, kuid odava kiirmoe austaja – külastage SELFIE FASHION – siin on alati mida kanda!

Meie eluviisiks on mood, hindame tehnoloogiaid, kvaliteetset teenindust ning sujuvat sidet klientidega. Uued kaubamärgid, kõige erksamad hooaja tendentsid, moodsad riiete kombinatsioonid– alates tänasest leiate kõik SELFIE kaupluses. Otsime pidevalt ja valime hoolikalt kaubamärke, mida pakume enda klientidele. Täna saame Teile pakkuda enam kui 10 kaubamärki.

Brändid
Loe edasi

Glamstyle OÜ (Registrikood: 11782282)
Ida-Viru maakond, Narva linn, Rahu tn 16b-49, 21003

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi