MONK

E-L 10-20, P 10-18

MONK

E-L 10-20, P 10-18

MONK

Hea külaline!

Kutsun sind Aasia maitsete maailma! Monk restoran on pakkunud vürtsikaid maitseid ja mõnusat kõhutäit Saaremaal juba 10 aastat. Nüüd on mul heameel tervitada sind Narva Monkis.

Lubame anda endast parima, et sinu tutvus aasia toitudega oleks maitsev ja meeldejääv. Meie toidud valmistatakse autentsete India kokkade poolt, alati värskest toorainest ja maitsestatakse otse Indiast toodud vürtsidega.

Loe edasi

Lemonfood OÜ (Registrikood: 14837954)
Tallinna tn 88, Kudjape alevik, Saaremaa vald, Saare maakond.

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi