Rimi Hyper

E-P 8-22

Rimi Hyper

E-P 8-22

Rimi Hyper

RIMI HYPER hüpermarket on toidu- ja esmatarbe kauplus, kust leiab kõik vajaliku ühe korraga ning kliendi kasutuses on lai tootevalik soodsate hindadega. Kaupluses on suur puu- ja köögivilja valik, palju omamärgitooteid ning armastatud kohalikke tooteid.

Kiiremaks ostlemiseks on kaupluses ka iseteeninduslahendused nagu puldikassad, iseteeninduskassad, telefoniga ostlemine. Tooteid on võimalik ka ette- ja koju tellida läbi Rimi e-poe aadressil www.rimi.ee

Lisaks toidu- ja esmatarbekaupadele leiab hüpermarketist ka raamatuid, tehnikat, majapidamistarbeid, hooajakaupu ning palju muud!

Loe edasi

Kinnisvaravalduse AS (Registrikood: 10434202)
Põrguvälja tee 3, Pildiküla Rae vald Harju maakond 75308

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi