Fama Infopunkt

E-P 10-18

Fama Infopunkt

E-P 10-18

Fama Infopunkt

Fama keskuse infopunktis on müügil Fama keskuse kinkekaardid, Piletilevi piletid

Astri Kinkekaart ei kehti Charlot'i ja Apotheka kaupluses, kindlustus- ja pangakontorites, Valuutavahetuses, STV klienditeeninduses, Hesburgeris ning müügipunktides, kus puudub kaardimakseterminal.

Tax Free Shopping:

Küsige kauplusest tax–free kviitung (ostu suurus vähemalt 38,01 euro väärtuses). Müüja vormistab Teile kviitungi kauba andmed ja turisti isikuandmetega, seejärel palutakse see Teil mõlematel osapooltel allkirjastada. Turist esitab Tax Free Shoppingu deklaratsiooni tolliametnikule, kes kinnitab selle.

Loe edasi

FAMA INVEST OÜ (Registrikood: 11135542)
Lääneringtee 39, Tartu 50501

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi