GoldSmith

E-L 10-20, P 10-18

GoldSmith

E-L 10-20, P 10-18

GoldSmith

Goldsmith on Euroopas tegutsev ehete bränd, mis rajas Tallinnasse oma esimese esinduskaupluse 2003. aastal. Meil on enam kui 20 aastat kogemust ehtetööstuse valdkonnas.

Meie ettevõte on Gem-A (Gemological Association of Great Britain) teemantliige.

Loe edasi

Souchek OÜ (Registrikood: 10939037)
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivaoja tn 1a-7, 10155

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi