Hesburger

E-P 10-20

Hesburger

E-P 10-20

Hesburger

Hesburgeri spetsialiteet on maitsvad burgerid ja salatid. Noorte hulgas armastatud kiirsöögikett on Põhjamaade suurim –Soomes ja Balti riikides liidab kett 270 mõnusat söögikohta. Ning nüüd on meil suur rõõm anda endast parim ka Fama keskuse külalistele! Tere tulemast Hesburgerisse!

Loe edasi

Narvaburger OÜ (Registrikood: 11503282)
Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Uusaru tn 3, 76505

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi