Instrumentarium

E-P 10-20

Instrumentarium

E-P 10-20

Instrumentarium

Instrumentarium Optika OÜ on Soome Instru optiikka Oy tütarettevõte Eestis. Tänaseks on Instru Eesti kauplusteketis 29 kauplust – kaksteist Tallinnas, neli Tartus, kaks Pärnus, Haapsalus, Narvas, Viljandis, Rakveres, Kuressaares, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Paides, Valgas ja Raplas.

Instru optiikka Oy omanik on Grand Vision B.V. 2010 suvel jõustus tehing, mille tulemusena siirdusid Instrumentariumi kauplused Soomes ja Eestis optikaketi Grand Vision B.V omandusse.

Instrumentaariumist leiab igaüks endale sobivad prillid, prilliraamid, päikeseprillid, kontaktläätsed.

Lisaks sellele saab meie juures kontrollida oma nägemist. Instrumentariumil on üle 20 kogenud optometristi ja valdkonna parimad nägemiskontrolli seadmed. Meil on silmakontroll kiire ja lihtne toiming.

Remondime ka purunenud prille, kui nende parandamine on võimalik. Võid tulla oma katkiste prillidega meie kauplusesse, kus koos teenindajaga otsustatakse, kas prillide parandamine on võimalik. Prille pole alati võimalik parandada ootetööna, mõned tööd võtavad kauem aega ja tehakse meie töökojas. Kaupluses saab teha tavalisi hooldustöid nagu raamide painutamine, ninapatjade vahetus, kruvide pingutamine jms. Parandus- ja hooldustööd tehakse hinnakirja alusel, Instrumentariumi püsikliendile on hind soodsam.

Prilliparandus, prillitarvikud, nägemisprillid, nägemiskontroll, prilliraamid, prillitoosid, prilliklaasid, prillipuhastus, päikeseprillid, kontaktläätsed, läätsevedelikud, läätsekarbid, läätsekonteinerid jm

Brändid
Loe edasi

Instrumentarium Optika OÜ (Registrikood: 10310546)
Niidu tee 1 Loo alevik, Jõelähtme vald Harju maakond 74201

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi