KIKA

E-P 9:00-21:00

KIKA

E-P 9:00-21:00

KIKA

KIKA – professionaalne hooldus igale lemmikloomale. 

Tegemist on lemmikloomapoodide ketiga, kus pakume lisaks toodetele ka juuksuriteenust ja  looduslike koostisosadega apteegitooteid. Meie  kauplusteketti ühendavad pereväärtused ja armastus loomade vastu. KIKAs on igal lemmikloomaomanikul juurdepääs mitte ainult laiale tootevalikule, vaid ka hoolivale ja professionaalsele nõuandele. Meil töötavad siin professionaalid ja loomalembesed spetsialistid. KIKA kaupluses on esindatud maailmas hästi tuntud kaubamärgid nagu Nature’s Protection, Nature’s Protection Superior Care, Nature’s Protection Lifestyle, Oak’s, Farm, HiQ, Araton, Amelum, Tauro, Pro Line, Misoko.

KIKA on sõbralik kaubamärk lemmikloomadele ja nende omanikele. Meie motoks on "Tule nõu küsima!”

Brändid
Loe edasi

Kika EE OÜ (Registrikood: 11810955)
Karjavälja tn 4 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 12917

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi