Lens Optika

E-P 10-20

Lens Optika

E-P 10-20

Lens Optika

Lens Optika juured ulatuvad 1966-ndasse aastasse, mil Tallinna Keskhaigla juurde loodi kontaktläätsede laboratoorium, mis oli kuni 1988-nda aastani ainuke koht Eestis, kus valmistati ja müüdi kontaktläätsesid.

Alates 1992-st aastat oleme toiminud LENS OPTIKA nime all.

Täna kuulub meie optikakaupluste ketti 7 kauplust Talinnas, Haapsalus, Jõhvis ja Narvas.

Meie eesmärgiks on pakkuda laia, kvaliteetset ja omanäolist prilliraamide valikut ning kõrge optilise kvaliteediga prilliklaase tuntud ja tunnustatud tootjatelt.

Väikese firmana suudame olla paindlikud ja kiiresti reageerida turu ootustele. Samuti saame klientide soove kuulata ja poodi uusi kollektsioone valides nendega arvestada.

Meie teadmised kontaktläätsedest on, tulenevalt meie ajaloost, keskmisest suuremad ja kontaktläätsede valik lai.

Meie silmaarst ja optometristid leiavad kontaktläätsede erilahendusi väga erinevate probleemidega patsientidele.

„ Leia oma isikupära Lens Optikast!“

Meie Narva Fama keskuse poes teostab nägemiskontrolli optometrist. Vastuvõtuajad:

E,T-10.00-15.00

K-15.00-20.00

L-10.00-15.00

Tel.58509311

Brändid
Loe edasi

Solomonia OÜ (Registrikood: 10477111)
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ravi tn 14, 10138

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi