LuxExpress

E-L 10-20, P 10-18

LuxExpress

E-L 10-20, P 10-18

LuxExpress

Töötame järjepidevalt oma teenuste kvaliteedi parandamise nimel, et pakkuda kõige mugavamat ja usaldusväärsemat reisikogemust.

Kuigi Lux Expressi bränd loodi 2008. aastal, ulatub ettevõtte tegevus juba aastasse 1994. Kõik sai alguse Eestis, kuid enam kui paarikümne tegevusaastaga on ettevõte kasvanud Baltikumi regiooni kõige laiema võrgustikuga liinireiside teenusepakkujaks. Sõidame  7 riigis enam kui 20 sihtkoha vahel, ühendades pealinnu ja olulisi sõlmpunkte Tallinnast Varssavini ja Peterburist Helsingini.


Meie bussipargis on enam kui 100 bussi ning me oleme uhked oma kõrgete teenusstandardite üle nii reisi ajal kui administratiivpoolel. Töötame iga päev selle nimel, et tagada busside puhtus ja turvalisus, pakkuda huvitavat meelelahutust meediaekraanidel ning parimat klienditeeninduskogemust.
Loe edasi

(Registrikood: )

Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi