Narva Pärl

P-N 12-23, R-L 12-01

Narva Pärl

P-N 12-23, R-L 12-01

Narva Pärl

Restorani põhimõtteks on eritellimusega road ehtsa tule peal ja A la Carte road.

Iga roa valmistamisele läheneme individuaalselt, arvestades kliendi soove. Samuti pakume toitlustusteenust välisündmuste puhul, nii firmadele kui eraisikutele.

Restorani eripäraks on lai valik õlut. Sellist assortimenti pole Narvas rohkem kusagil olemas. Pakume ka pudeliõlut, kaasaarvatud Karksi õlletehase oma. Iga õlu serveeritakse oma spetsiaalses klaasis.

Loe edasi

Restoran Narva Pärl OÜ (Registrikood: 14136625)
Ida-Viru maakond, Narva linn, Hariduse tn 5, 20303

Välisvaade
Sisevaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi