Orhidee

E-P 10-20

Orhidee

E-P 10-20

Orhidee

Me spetsialiseerume kvaliteetse aluspesumüügile otse tootjalt (Läti) ning naiste riietele S-7XL suurusega (Türgi, Poola). Täna meie sortiment on esindatud mitmetes kauplustes ja kaubanduskeskustes: Magistrali Kaubanduskeskus kauplus ORHIDEE Tallinnas, Ümera keskus Tallinnas, FAMA keskus Narvas, Magistral Sõpruse pst. 201/203Tallinnas, Idakeskus, Mustakivi.

Мы специализируемся на высококачественном нижнем белье непосредственно от производителя (Латвия) и женской одежды S-7XL (Турция, Польша). Сегодня наш ассортимент представлен в нескольких магазинах и торговых центрах: ORHIDEE в Таллинне, центре Ümera , центре FAMA в Нарве,Magistral Sõpruse pst. 201/203 в Таллинне, Idakeskus, Mustakivi.

www.orhideepood.ee

Brändid
Loe edasi

OÜ Orhidee (Registrikood: 11397880)
Harju maakond, Maardu linn, Sõlmheina tee 16a, 74117

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi