Silverest

E-P 10-20

Silverest

E-P 10-20

Silverest

Tere tulemast ehtedettevõte SILVEREST'i e-poodi!

Ehtedettevõte" SILVEREST "tegeleb 2004. aasta hõbedast 925 prooviga ehte valmistamisega. Meie eesmärk on alati olnud kvaliteetsete toodete tootmine taskukohaste hindadega.

Ehete tootmine on Eesti kirdeosas. Meie ettevõtte tooted on valmistatud klassikalise ehte tootmise parimatest traditsioonidest ning arvestatakse ka kaasaegse ehete moodi. Meie ettevõte pidevalt ajakohastab oma valikut ja jälgib kiiresti klientide maitset ja nõudmisi.

Loe edasi

Silverest OÜ (Registrikood: 11003444)
Soldina küla Narva-Jõesuu Ida-Virumaa 40103

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi