E-P 10-20. Lahtiolekuajad

Tasuta kohaletoimetamine
pakiautomaatidesse alates 79 €

Võida 10-eurone kinkekaart.
Osale siin ›

Usaldusväärne ja turvaline
Tagame turvalise ostlemise

Uudised ja pakkumised

ÜRITUS

OTT turg 06.10

06.10.2016 16:00

Kallid Pärnu Keskuse OTT turu kliendid ja nautlejad. Kuna ilmad jahenevad ja sügistuul võtab hoogu üles, muudame alates oktoobrist oma lahtioleku kellaaega ühe tunni võrra lühemaks. Sügis-talvisel perioodil on OTT turg avatud Pärnu Keskuse ees oleval Martensi väljakul igal neljapäeval kell 16-17. Sel korral OTT turul kauplemas: - Sepa Mahetalu: piim(Tunnustatud mahetoode), juust, või, sõir, kohupiim, hapukoor, käsitöö jäätis; - Mätiku Talumeierei: piim(Tunnustatud mahetoode), keefir, erinevad juustud, vahukoor, kohupiim, või, jogurt; - Paluka Talu (Tunnustatud mahetootja): mahekartulid - Rummu talu (Vally Selberg): Kana, hane, pardi ja vutimunad. Porgand, kartul. - Akaatsia Aiand: Ahjuõuna sinep. Kana, pardi ja vutimunad. Mugulsibul ja kartul. - Kaatarusaare Talu (Tunnustatud mahetootja - tunnustus töötlemata toodetel): Mahlad, siirupid marjadest, supipõhjad, letsho. Marjamaius. - Frillis OÜ; värvilised köögiviljad: kollane peet, lilla kartul, kollane porgand, roheline suvikõrvits ja tavaline oranž porgand - Möldri Talu; lühike kurk ja tomat - Selma Pagar; saiakesed, keeks, leivad ja karaskid - Lauri talu; õunamahl, moosid, roheline sibul ja muu kraam - Kapteni Talu; kalakotletid, kalaburger, kalašnitslid, suitsuahven, kalakrõpsud - Janely Koduköök; rukkileib, seemneleib, puuviljaleib, veisemaksa pasteet - Peantse Mesindus OÜ (Tunnustatud mahetootja - tunnustus taimekasvatuses) - Emma ja Verneri kodutalu (Tunnustatud mahetootja); Tomatid, kartulid, suvikõrvits, peet ja sibulad Turgude kauba ettetellimise lingi leiad siit: https://www.facebook.com/parnumaaott/. Toiduvõrgustiku eesmärgiks on propageerida kohaliku toidu tarbimist Pärnus ja luua väiketootjatele head võimalused leida oma tee tarbijani. Kuna kaubavalik on väga lai, siis tavapäraselt teeb OTT võrgustikus tarbija nädala alguses oma tellimused tootjatele, kuid uutel huvilistel ei maksa muretseda, kui esimestel kordadel ettetellimust tehtud ei ole. Tootjad võtavad oma toodangu kaasa varuga. Turgu koordineerivad OTT vabatahtlikud ja Pärnu Keskus. NB! Näeme turul!

UUDIS

Sangar ja Reet Aus toovad turule keskkonnasäästliku moemärgi

Eesti triiksärgi tootja Sangar ja disainer Reet Aus toovad septembris turule uue keskkonnasäästliku moemärgi AUS / SANGAR. Uus moemärk pakub roheliselt toodetud hea vaibiga naiste- ja meestemoodi. AUS / SANGAR kaubamärk on loodud rohelise tarbimise kasvavale turule ja disainiteadlikule tarbijale. Kaubamärgi tootmiseks on Sangaris juurutatud keskkonnasäästliku masstootmise põhimõtteid. Euroopa esimese ettevõttena omistati Sangarile tänavu septembris keskkonnasäästliku masstootmisettevõtte Upmade sertifikaat. „See, et Sangar tuli ideega kaasa, näitab ettevõtte tulevikku suunatud ja innovaatilist mõtlemist,“ sõnas Reet Aus. „Sangar on Euroopas esimene, kellega hakkame ka juurutame Upmade tarkvara, mis võimaldab monitoorida kogu tootmist ja planeerida ülejääva kanga taaskasutamine juba enne tootmise algust.“ Upmade tootmissüsteemi on välja töötanud Reet Aus eesmärgiga vähendada moetööstuse keskkonnamõjusid. Upmade sertifikaat tõendab, et kollektsioon on valminud rohelise tootmise tulemusena. Selleks ei ole tarvis olnud uute kangaste tootmist ega mürgiste kemikaalide kasutamist. AUS / SANGAR meestesärkide tootmisel on kokku hoitud 90% energiat ja 91% vett ning naistesärkide tootmisel 87% energiat ja 91% vett. Absoluutarvudena teeb see 3,56 m3 vähem vett ja 5,17 kWh vähem energiat ühe meestesärgi kohta ning 3,68m3 vett ja 5,33 kWh energiat ühe naistesärgi kohta. Süsinikdioksiidi on meeste särgi kohta tekitatud 1,3 kg ja naistesärgi kohta 0,9 kg vähem. Vesti tootmisel on kokku hoitud 3,15 m3 ehk 85% vett, 6,51 kWh ehk 92% energiat ja toodetud 1,64 kg vähem CO2. Materjalidena on kasutatud Sangari kangavarusid, mistõttu iga AUS / SANGARi kollektsioonis olevat mudelit jõuab müügile vaid limiteeritud arv. „Koostöö Reet Ausiga on avanud meile tee keskkonnateadliku tootmise turule,“ märkis Sangari juhatuse esimees Vahur Kraft. „Sangari särke kandes on hea teada, et aitad loodust säästa,“ lisas Kraft. „See, mis ühe särgi õmblemisest üle jääb, leiab kasutust teise särgi detailidena.“ AUS / SANGAR esimesest kollektsioonist leiab põnevate taskutega puuvillaseid triiksärke meestele ja naistele, samuti maheruudulise vesti. AUS / SANGARi moekaup on saadaval Sangari kauplustes, Reet Aus stuudios, valitud disainipoodides ning Sangari ja Reet Ausi e-poodides. Upmade sertifikaadi arendamist ja Sangari sertifitseerimist toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus. Sangari kontserni eelmise aasta käive oli 7,9 miljonit eurot. Triiksärkide tootmisele keskendunud ettevõte haldab Sangari ja Oscar of Swedeni kaubamärke. Euroopa esimese rohelise masstootmisettevõtte Upmade® sertifikaat anti üle Sangarile neljapäeval, 29. septembril kell 11 Sangari Showroomis (Rüütli 4, Tallinn).

Populaarsed kategooriad

Uued tooted

Allahinnatud tooted

Visionary Pants

Visionary Pants Tumesinised toon-toonis naiste teksapüksid "Hourglass fit"

139,00 € 185,00 €
Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti

Verivärskelt valminud limiteeritud koguses tumesinised toon-toonis Visionäärid! Eestis disainitud ning käsitsi valmistatud naiste ikoonilised teksapüksid kaubamärgilt Reval Denim Guild. Ülemaailmselt patenteeritud disain muudab visuaalselt kandja jala sihvakamaks ning lisab veidi kurvikust just sinna, kuhu vaja. Sügavsinine elastne teksakangas Belgiast, nahksildid Saksamaalt, metalsed detailid Itaaliast ning kohalike õmblusmeistrite jäägitu pühenduvus garanteerivad püksi kõrge kvaliteedi ning vastupidavuse. Püksi õmblemisel oleme kasutatud spetsiaalseid vintaaž teksamasinaid ja tugevat teksaniiti, seal juures on püksi sisesed õmblused kaetud 100% puuvillase kangaga saavutamaks niidivabam ja puhtam lõpptulemus. Visionary pükste disanimisel oli meie eesmärgiks leida ideaalne istuvus enamikele kehatüüpidele, mistõttu on püksid jagatud kaheks erinevaks mudeliks: "Liivakella" lõige on mõeldud istumaks enamikele naistele, kus püks on puusast ja säärest laiem ning värvlist kitsam, seal juures "Atleetlik" lõige on pikemale ja kitsamale säärele ning värvlist veidi laiem kaunistamaks kõrgema puusaga naise keha. Need visuaalseid imesid tegevad teksapüksid Põhja-Euroopa vanimast pealinnast saavad kindlasti olema Sinu garderoobi kõige väljapaistvamate riideesemete hulgas. Teie, Reval Denim Guild *Leidmaks endale õige mudel ja suurus, aseta lauale laiali oma kõige paremini istuv teksapaar ning mõõda püks vastavalt Visionary suuruse juhendis näidatud asukohtadele (pikkus, puus ja värvel) ning seejärel võrdle saadud tulemusi Visionary erinevate mõõtudega.