Apollo Kino

Apollo Kino

Apollo Kino asub Pärnu südalinnas Pärnu Keskuses. Pärnu Kino on vaieldamatult selle keskuse ja Pärnu linna populaarseim ajaveetmise koht ehk maja süda ning seda aastaringselt.

Pärnu Keskuse kolmandal korrusel asuv Apollo Kino on kaasaegseim kobarkino Pärnus. Kinos on kolm saali kokku 420 kohaga, millest suurim saal mahutab 234 ning kaks väiksemat kumbki 93 vaatajat.

Filmisõpru ootavad kinos kaasaegseima tehnoloogiaga filmisaalid, Eesti kergeimad 3D prillid, mugavad nahktoolid ja võimas 3D helisüsteem. Paaridele on mõeldud Apollo kinosaalide viimane rida, kus on mugavad kaheinimese toolid.

Lisaks filmielamusele saab kinosõber külastada kassa kõrval asuvat kommipoodi, mis pakub laia valikut komme, pähkleid, kuivatatud puuvilju, kohvi ja karastusjooke. Ja kellel suurem isu saab lisaks popcornile osta hot-dogi.

Meie eesmärk on pakkuda nii suurtele kui ka väikestele filmisõpradele mistahes ajahetkel võimalikult mitmekesist repertuaari ja olla suunanäitajaks ning teerajajaks kohalikul kinomaastikul. Panustame järjest enam filmivaliku mitmekesisusse ja toome siinse publikuni kõik filmimaailma hitid.

Kino avatakse 1 tund enne esimese seansi algust, kuid mitte enne kella 10:00 ja suletakse 15 minutit pärast viimase seansi algust.

Apollo Kino Pärnu Facebooki leht: https://www.facebook.com/ApolloKinoParnu/

APOLLO KINO on kuue kinokeskuse ja 27 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tallinnas Solarise ja Mustamäe keskustes.

APOLLO on lisaks suurimale kinoketile ka Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 6 kinokeskust, 16 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning Blender kohvikute võrgustik. Apollo kliendiprogramm APOLLO KLUBI võimaldab klientidel saada soodustusi ja boonuseid üle kõikide Apollo tegevusvaldkondade.

Apollo kinod asuvad Tallinnas Solaris ja Mustamäe Keskustes, Pärnus Pärnu Keskuses, Narvas Astri Keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tartus Lõunakeskuses, kus asub ka Eesti esimene Apollo Kinode esindussaal Apollo MAX. Apollo kauplused asuvad paikades, kuhu me kõik ikka ja jälle satume – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Viljandis, Kuressaares ja Kohtla-Järvel. Pakume oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat ja nutikaid ning seltskondlikke mänge – kõik vajalik kvaliteetse aja sisustamiseks. Blenderi mahlabaare saad külastada Ülemiste, Kristiine, Solaris, Rocca Al Mare ja Mustamäe keskustes. 2017 aasta kevadest on Blender ka Tartus, Lõunakeskuses. Meelelahutusmaailmad sulanduvad ning see on trend, mida Apollo soovib Baltikumis juhtida. Tulevikus plaanib Apollo lisaks kauplustele avada ka uusi mahlabaare ning kinosid Eestis ja Lätis.

Apollo on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla. Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. Ootame sind Apollodesse ja soovime, et naudiksid oma vaba aega!

Oktoobris 2016 valiti Apollo rahvusvahelise konkursi The Global Service Design Award finaalis maailma parima teenusekontseptsiooniga ettevõtteks.

Müüja

Apollo Kino OÜ (Registrikood: )

6336020 info@apollokino.ee

Välisvaade
Majajuht ›