Apollo Kino

Avatud

Apollo Kino

Avatud

Apollo Kino

Apollo Kino asub Pärnu südalinnas Pärnu Keskuses. Pärnu Kino on vaieldamatult selle keskuse ja Pärnu linna populaarseim ajaveetmise koht ehk maja süda ning seda aastaringselt.

Pärnu Keskuse kolmandal korrusel asuv Apollo Kino on kaasaegseim kobarkino Pärnus. Kinos on kolm saali kokku 420 kohaga, millest suurim saal mahutab 234 ning kaks väiksemat kumbki 93 vaatajat.

Filmisõpru ootavad kinos kaasaegseima tehnoloogiaga filmisaalid, Eesti kergeimad 3D prillid, mugavad nahktoolid ja võimas 3D helisüsteem. Paaridele on mõeldud Apollo kinosaalide viimane rida, kus on mugavad kaheinimese toolid.

Koos filmielamusega saab kinosõber kino iseteenindusalalt osta kaasa erinevaid kinosnäkke ja jooke.

Meie eesmärk on pakkuda nii suurtele kui ka väikestele filmisõpradele mistahes ajahetkel võimalikult mitmekesist repertuaari ja olla suunanäitajaks ning teerajajaks kohalikul kinomaastikul. Panustame järjest enam filmivaliku mitmekesisusse ja toome siinse publikuni kõik filmimaailma hitid.

Kino avatakse 15 min enne esimese seansi algust kuid mitte enne kella 10:00 ja suletakse 15 min pärast viimase seansi algust.

Apollo Kino Pärnu Facebooki leht: https://www.facebook.com/ApolloKinoParnu/


Loe edasi

Apollo Kino OÜ (Registrikood: 12383294)
Tartu mnt 80d, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole(d) kursis värskete pakkumiste, kampaaniate ja uudistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on moe- ja vabaajakeskus, kust leiad suure valiku riidepoode ning ka ainsa Apollo Kino Pärnus. Moeteadlik tarbija leiab keskuse riidepoodidest laia valiku tuntud brändidelt nagu H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Lisaks sellele on keskuses olemas PetCity loomakliinik. Pärnu Keskuses olemas ka elektroonikapood Euronics ning suur Apollo raamatupood. Et mitte liigsalt kaupluste keskne olla, on keskuses end sisse seadnud ka mitmed söögikohad, mis hõrgutavat kehakinnitust pakuvad.

Loe edasi