PetCity Loomakliinik

PetCity Loomakliinik

PetCity Loomakliinik asub Pärnus Keskuse I korrusel, kuhu pääsed hõlpsasti koos oma neljajalgse sõbraga Aida tn. poolt – Pet City ja Südameapteegi ühise sissepääsu kaudu.

PetCity Loomakliiniku mission on tagada lemmikloomale professionaalne veterinaarne abi, kasutades kaasaegset tehnoloogiat ja järgides kõrgeid rahvusvahelisi standardeid. Lemmikloomade heaolu ja tervenemise eest hoolitseb klliiniku peaarst dr Heli Säre koos oma kogenud meeskonnaga.

Dr Säre on läbinud kõrgeima veterinaarspetsialiseerumise anesteesia ja intensiivravi erialal. Omandanud veterinaarteaduste doktorikraadi Viini Veterinaarmeditsiini Ülikoolis ning omab rahvusvahelist kogemust Eestist, USA-st, Austriast, Iirimaalt, Suurbritanniast ja Hongkongist.

Teenused Pet City Pärnu Loomakliinikus:

Konsultatstioon ja tervise kontroll

Mikrokiibiga märgistamine ja lemmiklooma registrisse kandmine

Vaktsineerimine

Dokumentide väljastamine (lemmiklooma pass, ussirohutõend, jne)

Haiguste ennetamine

Hooldus protseduurid

Ravimite väljastamine,

Hambaravi ja hammastehooldus

Raviprotseduurid

Diagnostilised protseduurid

Laborianalüüsid

Kirurgia (kastreerimine ja steriliseerimine, haavaravi, kasvajate eemaldamine, günekoloogilised operatsioonid, songa lõikused, võõrkeha eemaldamine seedetraktist ja muud pehmete kudede operatsioonid)

Valuravi

Tilkinfusioon

Hapnikuteraapia

Kehatemperatuuri stabiliseerimine

Toitmine

Ravimite manustamine

PetCity on seadnud oma eesmärgiks Eesti lemmikloomakultuuri tõstmise. Selle lahutamatu osa on viie tärni tasemel veterinaarravi kättesaadavaks tegemine üle kogu Eesti.

PetCity loomakliinikud Tallinnas (PetCity Rannamõisa ja Tähesaju), Tartus ja Pärnus pakuvad laia teenustevalikut. Meie käest saad nii tavapärased kui ka kiireloomulised raviteenused oma lemmikule, vajalikud ravimid, toidulisandid ja ravitoidud. Esmane tervisekontroll on meil alati tasuta - lisaks sellele saad laias valikus füsioteraapia teenuseid oma lemmikloomale. PetCity Rannamõisa loomakliinikus töötab ka ööpäevaringset abi pakkuv PetCity lemmikute kiirabi, mille lühinumber on 15222.

Meil on ka hea valik hooldusprotseduure, regulaarne tervisekontroll lemmikutele ning vajadusel tipptasemel konsultatsioon. Meie loomaarstid on oma ala tippspetsialistid, kes lahendavad ka võimatuna näivaid ülesandeid.

Müüja

(Registrikood: )

info@petcitykliinik.ee

Välisvaade
Majajuht ›