Apollo

E-L 10-20 P 10-18

Apollo

E-L 10-20 P 10-18

Apollo

Apollo on Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 17 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning kohvikute võrgustik.

Igakuiselt täieneb Apollo raamatute valik ligi 800 uue nimetuse võrra ja seda nii paberil kui digitaalselt. Samuti jõuavad Apollo riiulitele värsked filmid nii pere suurtele kui ka väiksematele liikmetele vaid paar kuud pärast kinos linastumist. Lisaks raamatutele ja filmidele, mängudele ja mänguasjadele, leidub Apollos ka elektroonilisi mänge kõigile seadmetele - koduarvutist PS-konsoolini. Suurim muusikavalik Eestis tagab muusikagurmaanile parima saadavuse ja väga lai valik erinevaid tooteid teeb Apollode külastamise alati põnevaks. Apollol on ka e-pood, mis on Baltikumi üks suurimaid. Lehel on eraldi kategoorialehed raamatutele, e-raamatutele, filmidele, mängudele, muusikale ja ajakirjadele. Apollo e-poe külastatavus on pidevalt kasvanud ning on võrreldav suuremate Apollo kauplustega.

Mugavateks, kiireteks ja turvalisteks ostudeks kasutage kindlasti Apollo e-poodi.

Brändid
Loe edasi

Apollo Kauplused OÜ (Registrikood: 12252422)
Tartu mnt 80d Tallinn Harjumaa 10112

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole(d) kursis värskete pakkumiste, kampaaniate ja uudistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on moe- ja vabaajakeskus, kust leiad suure valiku riidepoode ning ka ainsa Apollo Kino Pärnus. Moeteadlik tarbija leiab keskuse riidepoodidest laia valiku tuntud brändidelt nagu H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Lisaks sellele on keskuses olemas PetCity loomakliinik. Pärnu Keskuses olemas ka elektroonikapood Euronics ning suur Apollo raamatupood. Et mitte liigsalt kaupluste keskne olla, on keskuses end sisse seadnud ka mitmed söögikohad, mis hõrgutavat kehakinnitust pakuvad.

Loe edasi