Mohito

E-L 10-20 P 10-18

Mohito

E-L 10-20 P 10-18

Mohito

Mohito on kaubamärk naistele, kes armastavad moodi ja hindavad urbanistlikku elegantsust. Nad on enesekindlad, teavad oma tugevusi ja väljendavad neid oma erilise stiiliga. Kollektsioonis on energilises värvispektrumis rõivaid ja aksessuaare, mis toonitavad naiselikkust olenemata kohast ja olukorrast. Mohito disainerid saavad inspiratsiooni kultuurist, aktuaalsetest sündmustest, moepealinnadest ja moenädalate poodiumitelt.

MOHITO bränd on naisele, kes armastab moodi ja keda inspireerib suurlinna elegants. Meie kollektsioonid on loodud enesekindlale naisele, kes teab oma väärtust ja tugevust, kellele meeldib riietuda naiselikult ning aeg-ajalt miksida elegantsi ka lihtsuse ja stiilse „ükskõiksusega“. MOHITO kollektsioonid järgivad hetke moetrende ja meie rõivastega näed alati stiilne välja nii kontoris kui vabal ajal.

Brändid
Loe edasi

LPP Estonia OÜ (Registrikood: 10813224)
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 80d, 10112

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole(d) kursis värskete pakkumiste, kampaaniate ja uudistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on moe- ja vabaajakeskus, kust leiad suure valiku riidepoode ning ka ainsa Apollo Kino Pärnus. Moeteadlik tarbija leiab keskuse riidepoodidest laia valiku tuntud brändidelt nagu H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Lisaks sellele on keskuses olemas PetCity loomakliinik. Pärnu Keskuses olemas ka elektroonikapood Euronics ning suur Apollo raamatupood. Et mitte liigsalt kaupluste keskne olla, on keskuses end sisse seadnud ka mitmed söögikohad, mis hõrgutavat kehakinnitust pakuvad.

Loe edasi