New Yorker

E-L 10-20 P 10-18

New Yorker

E-L 10-20 P 10-18

New Yorker

Peale esimese poe avamist Flensburgis, Saksamaal 1971, pole New Yorker kunagi tagasi vaadanud. Nüüdseks on New Yorker arenenud rahvusvaheliseks moerõivaste ettevõtteks.

Praegu on New Yorker’il üle 1100 poe 46 riigis, mis muudab ta üheks Euroopa suurimaks moeäriks. Üle 15000 töötaja teenindavad meie kliente iga kuu.

New Yorker pakub uut moodi, teksaseid, spordi- ja vabaajariided eelkõige trenditeadlikule noorele. Kollektsioone täiendavad ka lai valik aksessuaare ning pesu.

New Yorker’i kollektsioonid võtavad kindla seidukoha moe osas ning on täielikult moodustatud ettevõtte oma kaubamärkidest:  FSBN, FB Sister (spordi- ja tänavamood), AMISU  (trendikale ja nõudlikule naisele), meeste kaubamärk SMOG, Censored (aluspesu ja ujumisriided), samuti ACCESSOIRES, mis pakub aksessuaare trendikatele ja nooruslikele inimestele igas vanuseklassis. 

Samuti peegeldavad kollektsioonid iga individuaalset aastaaega ja viimaseid moetrende, mida kindlustab rahvusvahelise ettevõtte tegevus.

Brändid
Loe edasi

NEW YORKER ESTONIA OÜ (Registrikood: 11366559)
Lõõtsa tn 2b Lasnamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 11415

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole(d) kursis värskete pakkumiste, kampaaniate ja uudistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on moe- ja vabaajakeskus, kust leiad suure valiku riidepoode ning ka ainsa Apollo Kino Pärnus. Moeteadlik tarbija leiab keskuse riidepoodidest laia valiku tuntud brändidelt nagu H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Lisaks sellele on keskuses olemas PetCity loomakliinik. Pärnu Keskuses olemas ka elektroonikapood Euronics ning suur Apollo raamatupood. Et mitte liigsalt kaupluste keskne olla, on keskuses end sisse seadnud ka mitmed söögikohad, mis hõrgutavat kehakinnitust pakuvad.

Loe edasi