Alzgamer

E-L 10-20 P 10-18

Alzgamer

E-L 10-20 P 10-18

Alzgamer

Alzgamerist saab soodsa hinnaga kasutatud (ja ka uusi) konsoolimänge, konsoole, pulte ja muid tarvikuid. Kindlasti oskame soovitada mänge erinevatele huvidele ja eri vanuses lastele.

Samuti vahetame või ostame kõike konsoolidega seonduvat! Tooge poodi oma seismajäänud mängud/konsool ning teeme pakkumise.

Meie poed asuvad Pärnu Keskuses 3. korrusel ja Lõunakeskuses 2. korrusel.

Pakume laia valikut kaupa järgmistele platvormidele: Playstation 5, Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Playstation 1, PS Vita, PSP, Xbox One, Xbox 360, Xbox, Nintendo DS, 3DS, GameCube, Wii, Wii U, Nintendo Switch...
Lisaks väike valik arvutimänge ning mänguteemalisi tasse, puslesid, võtmehoidjaid ja muid fännitooteid.

Alzgamerist leiate muuhulgas mänge, mida mujal ei müüda. Leidub ka haruldasi mänge kogujatele!

Brändid
Loe edasi

Konsoolimängud OÜ (Registrikood: 12724045)
Haapsalu mnt 10a Palivere alevik, Lääne-Nigula vald Läänemaa 90802

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole(d) kursis värskete pakkumiste, kampaaniate ja uudistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on moe- ja vabaajakeskus, kust leiad suure valiku riidepoode ning ka ainsa Apollo Kino Pärnus. Moeteadlik tarbija leiab keskuse riidepoodidest laia valiku tuntud brändidelt nagu H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Lisaks sellele on keskuses olemas PetCity loomakliinik. Pärnu Keskuses olemas ka elektroonikapood Euronics ning suur Apollo raamatupood. Et mitte liigsalt kaupluste keskne olla, on keskuses end sisse seadnud ka mitmed söögikohad, mis hõrgutavat kehakinnitust pakuvad.

Loe edasi