Apollo

E-P 10-21

Apollo

E-P 10-21

Apollo

Apollo on Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 17 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning kohvikute võrgustik.

Igakuiselt täieneb Apollo raamatute valik ligi 800 uue nimetuse võrra ja seda nii paberil kui digitaalselt. Samuti jõuavad Apollo riiulitele värsked filmid nii pere suurtele kui ka väiksematele liikmetele vaid paar kuud pärast kinos linastumist. Lisaks raamatutele ja filmidele, mängudele ja mänguasjadele, leidub Apollos ka elektroonilisi mänge kõigile seadmetele - koduarvutist PS-konsoolini. Suurim muusikavalik Eestis tagab muusikagurmaanile parima saadavuse ja väga lai valik erinevaid tooteid teeb Apollode külastamise alati põnevaks. Apollol on ka e-pood, mis on Baltikumi üks suurimaid. Lehel on eraldi kategoorialehed raamatutele, e-raamatutele, filmidele, mängudele, muusikale ja ajakirjadele. Apollo e-poe külastatavus on pidevalt kasvanud ning on võrreldav suuremate Apollo kauplustega.

Mugavateks, kiireteks ja turvalisteks ostudeks kasutage kindlasti Apollo e-poodi.

Brändid
Loe edasi

Apollo Kauplused OÜ (Registrikood: 12252422)
Tartu mnt 80d Tallinn Harjumaa 10112

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi