Astri Köök

E-R 9-17 ; L-P 9-16

Astri Köök

E-R 9-17 ; L-P 9-16

Astri Köök

Astri Köök

kook@astri.ee

(372) 53420161

Ettetellmise aeg on 72h;
Tellimuste väljastamine: E-R 10-18 , L-P 10-17
Tallinnasse toodete tellimine ainult esmaspäevast-laupäevani.

Astri Grill AS tegevuse algus ulatub aastasse 1994, mil Tartus Veeriku kaupluse juurde loodi a´la carte restoran Veeriku Grill. Täna on Astri Grill AS-st välja kasvanud Astri Köök OÜ, mis kulinaariatoodangu tootmisega ja mille tooteid turustatakse Astri Köök kaubamärgi all. 2009. aasta suvel kolis Astri Grill AS uutesse tootmisruumidesse, kus on võimalik juurutada uusi tooteid ja anda suuremat toodangumahtu tegemata järeleandmisi kvaliteedis. Alates 16. novembrist turustab kulinaarseid tooteid Astri Köök OÜ.

Astri Köök OÜ müügivõrgustikku kuuluvad suurimad Eesti kaubandusketid (Prisma, Selver, Tallinna Toidumaailm, Tartu Toidumaailm, Stockmann, ABC supermarkets, Tartu TK).

Astri Catering

Kindlasti on Teil tulnud ette olukordi, kus enne sünnipäeva, aiapeo või firmaürituse korraldamist istute maha ja leiate ennast mõtlemast, et jälle kord pean päevade kaupa vaeva nägema, et pakkuda oma tuttavatele mõnusat toiduvalikut ja hubast miljööd. Pigem sooviks ennast tähtsa ürituse jaoks välja puhata, korraldamine kellegi usaldusväärse kättesse anda ning kõrvalt vajadusel näpunäiteid jagada. Kõlab tuttavalt?

Olge mureta, siin tulebki appi Astri Catering! Kui teate, et Teil on tulemas mõni üritus, olgu selleks siis sünnipäev, pulm, juubel, aiapidu, suvepäevad, koolitus või hoopis mõni muu firmaüritus. Meie kaudu leiate kindlasti sobiva lahenduse, et Teie jaoks oluline sündmus edukalt korraldatud saaks.

Kuulame ära Teie visiooni ja soovid ning pakume omaltpoolt erinevaid lahendusi tuginedes oma aastatepikkusele kogemusele ürituste korraldamisel. Aitame Teil kokku panna sobiva menüü vastavalt Teie soovile, rahakoti suurusele ja vajadustele. Meie puhul ei pea muretsema, et toidulauale jõuab ainult soolane toit ja magusa peab tellima mujalt. Hoopis vastupidi! Toiduvaliku eest hoolitseb Astri Köök, kes toob Teieni ahjusoojad praed ning küpsetised.

Lisaks maitsemeeli hellitava toiduvaliku leidmisele aitame teid ka teeninduse, lauakatete ja lilleseade osas.

Kui vajate abi Teie jaoks perfektse ürituse korraldamisel võtke meiega ühendust, saates e-maili aadressile kook@astri.ee ning vastame Teie soovile esimesel võimalusel.

* Hinnad kehtivad ainult meie e-poest tellides.

Loe edasi

Astri Köök OÜ (Registrikood: 12366485)
Optika tn 4 Tartu, Tartu Tartumaa 50411

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi