Ballzy

E-L 10-21, P 10-19

Ballzy

E-L 10-21, P 10-19

Ballzy

BALLZY ketsipood on spetsialiseerunud parimatele ketsimudelitele premium brändidelt, nagu Nike, Jordan, New Balance, Adidas Originals, VANS, Puma ja mitmed teised. 

BALLZY eesmärgiks on tuua tänavastiil, kunst ja kultuur kohaliku kogukonna keskele ning tutvustada brändide ajalugu ja eesmärke läbi lugude rääkimise. 

 Ballzy Lab ise on laboratoorium, kust leiad endale nii fresh ketse kui ka riiet, kuna poes on laiendatud riidevalikut, et saaksid endale koheselt cooli outfiti kokku segada.

 Kui peaksid LAB-i omadega jõudma, siis lase headel mõtetel lennata ja ära unusta nendega kokku sobitada ka ketsid!

 NaCl + ketsid = mad drip @Lõunakeskus, peaukse kõrval (best koht keskuse peale)

Brändid
Loe edasi

Streetbrand OÜ (Registrikood: 12538213)
Pärnu mnt 144, Tallinn.

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi