DANIJA

E-P 10-21

DANIJA

E-P 10-21

DANIJA

DANIJA – suurim jalanõude kaubanduskett Baltikumis. Leedus, Lätis ja Eestis on ühtekokku 37 DANIJA kauplust.

Stiil ja kvaliteet – just need märksõnad on jalatsite valimisel kõige olulisemad. DANIJA on olnud turuliider juba üle üle 23 aasta ning on selle aja jooksul võitnud väga paljude klientide usalduse.

Meie kauplustest ja e-poest leiab väga laia valiku jalatseid – alates stiilsetest itaaliapärastest Lorenzo ja Otre kuni noortepäraste Lacoste ja Vagabond toodeteni. Lisaks leiab DANIJA kauplustest ja e-poest teisi tuntud brände nagu: GANT, Tommy Hilfiger, Napapijri, Gabor, New Balance, Bugatti, Puma, Nike, Adidas, Ara, Tamaris, Rieker.

Brändid
Loe edasi

Danbalt Shoes OÜ (Registrikood: 12557618)
Suur-Sõjamäe tn 4-150 Lasnamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 11415

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi