eDrinks

E-P 10-21

eDrinks

E-P 10-21

eDrinks

eDrinksi veini- ja õllekauplused pakuvad Teile laias valikus kvaliteetseid ning taskukohaseid jooke. Meie hinnad on kuni 50% odavamad kui sama kvaliteeditasemega toodetel kaubanduskettides või muudes kauplustes.

Seisame hea selle eest, et meie pakutu on tasemel ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega. Lisaks veinidele ja õlledele on valikus kanged napsud. Kõik meie joogid on valitud hoole ning armastusega, et pakkuda suurepäraseid elamusi erinevatele maitsemeeltele.

eDrinksi kauplustes töötavad oma ala asjatundjad, kes suudavad soovitada jooke vastavalt Teie maitse-eelistustele ja kirjeldusele.

eDrinksi sai loodud, kuna oleme ise joogikultuuri austajad ja soovime jagada põnevaid maailmamaitseid-i ka teistega ning luua sellega positiivseid emotsioone!

Loe edasi

eDrinks OÜ (Registrikood: 12105537)
Siduri tn 3, Tallinn

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi