GolfX

E-P 10-18

GolfX

E-P 10-18

GolfX

Eesti kaasaegseim ja hubaseim sisestuudio, kus saab golfimängu nautida aastaringselt!

Golf X Stuudio on simulaatoritel golfi mängimise ja harjutamise uudne kogemus. Golfistuudio on sportlik õppe- ja harjutamiskeskkond ning golfimängijate lemmik talvitumispaik. Samal ajal pilkupüüdev ja kaasahaarav meelelahutus ka golfivõõrale inimesele.

MÄNGI & TREENI

4 golfisimulaatorit

Palju erinevaid golfi- ja harjutusväljakuid igal tasemel golfisõbrale

Golfiõpe ja treeningud täiskasvanutele ning lastele

Rikkaliku valikuga golfipood

ÜRITUSED

Golf X golfistuudio on mõnus kooslus spordist ja meelelahutusest

Privaat- ja ettevõtte üritused

Aktiivne ajaveetmisvõimalus koos golfiga

Sünnipäevad ja tähtpäevad

VÕISTLUSED

Golfivõistlused sõprade, ettevõtete või meeskondade vahel

Ettevõtete omanimelised võistlused

Brändid
Loe edasi

Golfistuudio OÜ (Registrikood: 16049422)
Paju tn 1a Tartu linn, Tartu linn Tartu maakond 50603

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi