Husqvarna Reginett

E-R 9-19, L 9-16, P suletud

Husqvarna Reginett

E-R 9-19, L 9-16, P suletud

Husqvarna Reginett

Reginett uuel aadressil!

Tartu Lõunakeskuse kaubanduspargis

Optika 21, Räni, Kambja vald, Tartumaa


KINGI AEGA!

Metsa- ja aiatehnika müük ning hooldus ja Husqvarna robotniidukite müük on olnud meie firma põhitegevus 1995. aastast. Sama kaugele ulatub ka meie õmblusmasinate müügikogemus.

Peame end oma ala parimateks kuna esindame maailma juhtivamaid kvaliteetse metsa-, pargi- ja aiahooldusseadmete tootjaid.

Meie sõbralikku meeskonda kuuluvad:

Jaan Lusikas, Andres Kriisa, Kristiina Rüütli,  Ranno Kuusik, Sander Plato,  Karlo Bergmann, Johannes Olesk, Oliver Oper, Remo Roosipõld, Andero Heinola, Roland Pütsepp, Hans Erik Jakob Kööba, Rain Sülla, Simo Zeigo

Missioon

Soovime olla abiks õige, st sinu vajadusele sobiva, tööriista valikul ning pakume lühiülevaadet ka õigetest töövõtetest. Olles Husqvarna, TORO, AL-KO, EGO või Stiga tööriista omanik võid olla kindel, et õigel kasutamisel teenib see sind aastaid.

Loomulikult teostab Reginett OÜ ka kõigile müügilolevatele tööriistadele vajalikku hooldust ja remonti, saadaval on originaal varu- ja kuluosad. Kindla tulevikuvisiooniga püüdleb meie firma selle poole, et aimata kõikide meie klientide soove ning vajadusi ja anda parim, et neid täita.

Brändid
Loe edasi

Reginett OÜ (Registrikood: 10063622)
Optika 21, Räni, 61708 Tartu maakond

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi