Jahipaun

E-P 10-21

Jahipaun

E-P 10-21

Jahipaun

Eesti kapitalil põhinev aktsiaselts JAHIPAUN tegutseb 1993. aasta kevadest, mil Pirital TOP-i kuulsal äritänaval loodi firma esimene kauplus. Teine kauplus Tartus E-Kaubamajas avati aasta hiljem ja kolmas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses 1998. aastal.

JAHIPAUN AS alustas kauplemist SIG SAUER püstolite, SAUER jahipüsside, TAURUS revolvrite ja nende laskemoonaga. Aastate jooksul on lisandunud hulk erinevaid kaubamärke ja seetõttu täiustunud ning mitmekesistunud ka kaubavalik. Kitsa suunitlusega relvakauplus on arenenud üle-Eestiliseks laia valikuga outdoor-kaupade müügiketiks. Täna müüvad AS-i JAHIPAUN kauplused lisaks tulirelvadele ja laskemoonale ka hulgaliselt muud kaupa. Erilist märkimist väärivad suur nugade valik, kaasaegsed kalastustarbed, õhkrelvad, optikatooted (sihikud, binoklid jne), matkavarustus, pürotehnika, millega toodete valik kaugeltki ei piirdu.

JAHIPAUN AS jälgib pingsalt kaubanduse arengut Eesti linnades, mistõttu on muutunud ka firma kaupluste asukohad, liikudes klientidele lähemale. Nii kolis Pirital asunud kauplus Sikupilli Kaubanduskeskusesse, aastal1994 Tartus E-Kaubamajas alustanud osakond liikus aga suurimasse kaubanduskeskusesse Lõuna-Eestis: Lõunakeskusesse. Peatselt avati firma kolmas kauplus Tallinnas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Lisaks uute poodide avamisele pööratakse tähelepanu olemasolevate poodide laiendamisele, pakkudes klientidele suuremat toodetevalikut, mida oma silmaga näha ning tehes ka teeninduse mugavamaks. Selle tunnistuseks on ka uue suurema Tartu kaupluse avamine 5.novemril 2009 Lõunakeskuse uues osas.

Lisaks füüsilistele poodidele liigub JAHIPAUN olemasolevatele ja tulevastele klientidele palju lähemale, avades uue ja kasutajasõbraliku kodulehe, millelt leiab infot toodetevaliku kohta ning kus on ka võimalus sooritada oste kodusest tugitoolist lahkumata. Kuna JAHIPAUN on enda eesmärgiks seadnud liikuda tehnoloogiliste ning turuarengutega kaasas, on sellise tsentraliseerimata poe avamine asjade loomulik kulg.

AS-i JAHIPAUN pikaajalised kogemused, kindlad välis- ja usaldusväärsed sisepartnerid võimaldavad professionaalselt täita väga erinevaid tellimusi ning kindlustada firma stabiilse arengu.

Olete teretulnud meie netipoodi ja meie kauplustesse! Suudame tagada ka kõige nõudlikumate klientide rahulolu! Ning veelgi parema teenuse pakkumiseks ootame alati oma kallite klientide arvamusi ja küsimusi.

Brändid
ThermaCELL, Hk, Steyr Mannlicher, Robens, Hawke, Rws, Hillmann, Mitchell, Fenwick, Alpina Sport, Faulks, Horizone, Blue Fox, True Utility, Sog, Sauer, Aitor, Hytera, Gyttorp, Kabar, Bornaghi, Falco, Rusan, Buck Expert, Shimano, Real Avid, Dragon, Nitesite, Arsenal, Kahles, Stonfo, Elite Force, Horeline Marine, Smith And Wesson, Marex, Deerhunter, Dentler, Bete, Iwi, Sellierbellot, Perfecta, Meopta, Ythobby, Nra, Flambeau, Norica, Thermowave, Megaline, Nitecore, Ictorinox, Browning, Combat Zone Elite Force, Baikal, Shakespeare, H And N Sport, Trabucco, Asseri, Akah, Intex, Mossy Oak, Beretta, Creek, Buck knives, Jaki, Zala Arms, Cytac, Birchwood Casey, Finnex, Hoppes, Outwell, Umarex, Norma Precision Ab, Butler Creek, Fluna Tec, Horns Hoofs, Venemaa, Fjällräven, Ameristep, Docter, Milfoam, Arctixwh, Tipton, Tonar, Dasta, Leatherman, Armsan, Truspec, Glock, Rapala, Muck Boot, Cormoran, Abu Garcia, Victorinox, Merkel, Marttiini, Easy Catch, Pool12, Biologic, Dam, Power Carp, Had, Hanwag, Daiwa, Wood Jewel, Stalon, Flextone, Arctixsport, Ballistol, Primus, Haenel, Taurus, Mossberg, Ozoom, Easy Camp, Sig Sauer, Blow, Firefield, Gerber, Idabur, Boryssich, Sightmark, Yozuri, Rothco, Spyderco, Kuusamo, Helikontex, Hooyman, D Dupleks, Gander, Minox, Duel, Cz, Diana, Storm, Pogpod, Colt, Wheeler, Lapua, Vfg Weapon Care, Night Hale, Sebile, Wehncke, Zoraki, Walther, Tharapita Design, Bradley, Merkel Gear, Hiviz, Tenzing, Eka, Nils Master, Pentagon, Sols, Alpina, Seac Sub, Atemi, Penn, Brunox, Barnaul, Wiley X, Vortex, Rottweil, Mepps, Caldwell, Seeland, Yukon Gear, Spro, Brunton, Viitanet, Thermos, Condor, Greys, Gamakatsu, Lockdown, Smiths, Hillman, Opinel, 12 Survivors, Limbsaver, Blind, Jahivaruste, Allen, Crosman, Barnett, Kieferle, Swarovski, Mak, Lowrance, Besto, Lmc, Rivers Edge, Winchester, Arctix, Catran, Sako, Ameriste
Loe edasi

Jahipaun AS (Registrikood: 10028347)
Mäealuse tn 12 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 12618

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi