Kliimakaubamaja

Kliimakaubamaja

KSV Ekspert OÜ on loodud 2010 aastal ning meie põhiliseks tegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus ja paigaldus. Lisaks pakume ventilatsiooni õhukanalite puhastust ja õhukanalitest tolmusisalduse mõõtmist ning inspekteerimist spetsiaalse robotkaameraga.

Lisaks omame kaubamärki kliimakaubamaja.ee, mis on eratarbijatele suunatud ning on väga laialdase valikuga kliimaseadmete salong Lõunakeskuses kus on ainult kvaliteetseid kodukliimaseadmeid, esindatud on Daikin ja Mitsubishi Electric õhk-õhk soojuspumbad, Daikin, Thermia ja MITSUBISHI õhk-vesi soojuspumbad, Thermia maasoojuspumbad, MIDEA ja ALPIC AIR konditsioneerid ning väga lai valik erinevaid STADLER FORM õhupuhasteid, soojuskiirgureid, ionisaatoreid ja niisuteid.

Meie missiooniks on olla kiire reageerimisega ning professionaalse teenindusega kliendi rahulolu tagav ettevõte.

Meie visioon on olla parim omal alal.

Meie töötajad on osalenud mitmetel seadmete tootjate poolt korraldatatud koolitustel kui ka TTÜ poolt korraldatud soojuspumba täiendõppe kursustel ning oskavad alati abiks olla kliendi soove rahuldava lahenduste valikul. Lisaks on meie töötajad sertifitseeritud nii TTÜ (Tunnistus NR-017865) kui ka Eesti Külmaliidu (EKL-i sertifikaat NR-00035; NR-076037; NR-076036) ja Eesti Soojuspumbaliidu poolt (ESPEL-i sertifikaat NR-019;NR-046).

Brändid

Alpicair, Cooperhunter, Daikin, Gree, MIDEA, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Thermia

Kontakt

7353258

Välisvaade
Majajuht ›
Tasuta tarne
rohkem kui 200 000-le tootele
Poodle kohe, maksa hiljem
Järelmaksuga on see võimalik
100% usaldusväärse poodlemise
tagab Astri Grupp alates 1991. aastast