Looduspere

E-P 10-21

Looduspere

E-P 10-21

Looduspere

Looduspere OÜ asutati 2002 aastal perefirmana. Perefirmast on nüüdseks kasvanud 16 töötajaga ettevõtte. Oleme enamuse oma kaubavaliku maaletoojad. Teostame jae- ja hulgimüüki. Looduspere poed asuvad Viru Keskuses, Pirita Selveris, Tartu Lõunakeskuses, Tartu Kvartalis. 24h ööpäevas on avatud e-pood www.looduspere.ee.

Meie visioon on olla usaldusväärne kliente, töötajaid ja partnereid väärtustav ökokaupu müüv ettevõte Eestis.

Looduskeskkonnas – tegutseme loodust säästvalt ning jagame oma mõtteviisi teistega – kasutatud kontorimööbel, ökopaber, -trükised, prügi sorteerimine, taaskasutatavad pakendid, oleme liitunud Eesti Pakendiringlusega. Kaubakastid kasutame ära mitmekordselt (e-poe tellimuste saatmiseks), kontori paberid purustame ja paneme pakitäiteks.

Kaubad -> ülevaade meie poest

Toit – mahepõllundusest sertifitseeritud ja Eesti talutoodang usaldusväärselt tootjalt

Kosmeetika – kontrollitud naturaalkosmeetika EcoCert või BDIH-sertifikaadiga

Tekstiilikaubad – riided lastele ja täiskasvanutele ja riidest mähkmed – 100% öko sertifikaadiga, lambanahad, kandelinad-kotid

Lastekaubad – lutid, arendavad mänguasjad, meisterdamistarbed

Hügieenitooted – ühekordsed laste mähkmed Moltex Nature (FSC sertifikaadiga), naiste hügieenitooted (orgaanilisest puuvillast ökosertifikaadiga)

Puhastusvahendid – vähemalt Vegan-sertifikaadiga

Brändid
Loe edasi

Looduspere OÜ (Registrikood: 10842740)
Purje tn 8 Tallinn Harjumaa 11911

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi