Lõunakeskuse Infopunkt

E-P 10-18

Lõunakeskuse Infopunkt

E-P 10-18

Lõunakeskuse Infopunkt

Lõunakeskuse infopunktis on müügil Astri kinkekaardid.

Astri Kinkekaart kehtib nii Lõunakeskuses, kui ka kõigis teistes Astri Grupi kaubanduskeskustes - Pärnu Keskuses, Fama Keskuses ja Astri Keskuses.

Lõunakeskuses kasuta julgelt Astri kinkekaarti ka Astri Arena, Apollo Kinos, Askos, Sotkas, Handymannis, Jahipaunas, Bauhofis ning McDonald´sis

Kinkekaart ei kehti Lõunakeskuse infoletis, Olympic Casino mängusaalis, COOP pangakontoris, Tavid Kuld & Valuutas, IKEA, Lidl ning müügipunktides, kus puudub kaardimakseterminal.

Infopunkt jagab igapäevaselt infot Lõunakeskuses toimuva kohta. Meie juurest leiate ka oma kaotatud ja leitud asjad ning saate laenutada autokärusid ning ratastooli. Ratastooli rent on tasuta; autokäru rent 5€/päev, Astri ID olemasolul 3€/päev.

Loe edasi

Lõunakeskus OÜ (Registrikood: 10667873)
Lääneringtee 39, Tartu 50501

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi