Lõunakeskuse Jazz Pesula

E-P 8-21

Lõunakeskuse Jazz Pesula

E-P 8-21

Lõunakeskuse Jazz Pesula

Jazz Pesutänav.

Tegemist tunnetüüpi autopesulaga, mille jõudlus on kuni 40 pestud autot tunnis. Autopesu algab pesula töötaja poolt teostatava eelpesuga ja lõpeb kuivatusega koos tekstiilribadest spetsiaalsete tilgapüüdjatega. Lisaks pesule võimalik juurde tellida poleervaha pesuprogramm. Poleervahaga kantakse autole spetsiaalne vaha, mida poleeritakse auto pinnal tekstiilribadega. Protsessi käigus antakse auto värvkattele briljantne läige ja täidetakse võimalikud mikropraod. Lõunakeskuse Jazz Pesutänav on avatud E-P 8-21

Jazz Selvepesula

Automanikele on kasutamiseks 8 pesuboksi. Kasutamiseks on erinevad pesuprogrammid leotusest kuni loputuseni. Kvaliteetsed pesuained ja kaasaegne pesukeskkond on kõik selleks, et autod saaks pestud võimalikult puhtaks. Pesu alustamiseks on vajalik soetada endale soovitud kogus Jazz Pesulad žetoone. Žetoone saab vahetada kohapealt iseteeninduskassast. Maksevahenditeks saab kasuda nii sularaha, pangakaardi kui ka Neste, Alexela kütuse- või Jazz Pesulate kliendikaarti. Lõunakeskuse Jazz Selvepesula on avatud 24H

Jazz Selvetolmuimejate keskus

Mugav lahendus autode sisepuhastuse teostamiseks selvetolmuimejaga. Tegemist on uuendusliku puhastuskeskusega, mida saab muretult kasutada ka sajuse ilma korral, kuna ala on kaetud katusega.

Loe edasi

Jazz Pesulad OÜ (Registrikood: 11281775)
Vabaõhumuuseumi tee 1-401 Haabersti linnaosa, Tallinn Harju maakond 13521

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi