Maarja Küla käsitööpood

E-R 10-18, riigipühadel suletud

Maarja Küla käsitööpood

E-R 10-18, riigipühadel suletud

Maarja Küla käsitööpood

Müüme puuetega inimeste poolt valmistatud käsitöö tooteid.

Oleme avatud E-R 10:00-18:00

POE ASUKOHT:

Pood asub Tartu Lõunakeskuses, Apollo raamatupoe taga, 2. korrusel.

Teisele korrusele saad Salman Shois Kella-ja kullaäri kõrval oleva lifti või Apollosse viiva eskalaatoriga. Teisel korrusel pööra Apollo kassade juurest vasakule ning jõuad raamatupoest läbi kõndides Maarja Küla poe ette.

Kui sobib trepist kõndimine, kasuta Rimi kassade vastas asuvat keerdtreppi, mis viib samuti meie poe ette.

TOOTEKATEGOORIAD:

- kaltsuvaibad ja istumisalused (võimalus tellida oma mõõtudele ja värvidele vastavalt)

- Köögitarbed (pajalapid ja -kindad, puidust pannilabidad ja - kahvlid, puidust lusikad, lõikelauad, kuumaalused, võinoad jm.)

- keraamika (kruusid, taldrikud, küünla- ja seebialused, kellad jm)

- kingitused (lugudega tooted, albumid, vaasid, mängud, seinapildid, võtmehoidjad jm)

- kaardid (käsitöö- ja trükitud)

- kinke- ja poekotid

- keraamilised kerisekivid

- pehmed pihuloomad

- mesilasvahast küünlad

- ... veel palju huvitavat

Brändid
Loe edasi

SA Maarja Küla (Registrikood: 90001990)
Haavassaare/1, Kiidjärve küla Põlva vald Põlvamaa 63604

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi