MyPet

E-L 10-21, P 10-19

MyPet

E-L 10-21, P 10-19

MyPet

Oleme avatud E-L kl 9-19 ja P kl 9-17. 

MyPet lemmikloomapoodi peab koera- ja kassisõpradest pere, kus lisaks perepojale on jack russell tõugu koerapoiss ja tänavalt päästetud õdedest kiisuprouad, kes kõik kolmekesi on samuti täieõiguslikud pereliikmed. Meie kauplused asuvad Tallinnas Pirita Selveris Rummu tee 4 ja Balti jaama turu 0 korrusel ja kõik hästikäituvad neljajalgsed sõbrad on meie juurde väga teretulnud.

Poe sortimenti koostades tegime väga hoolika valiku ja pakume vaid sellised toite, mida annaksime ka oma lemmikutele ja nemad on ka meie nö testgrupp. Kuna meie esmane kriteerium on kvaliteet, siis ei leiab meie juurest parima kvaliteediga tooteid, mis sisaldavad palju liha ja kala, mitte loomseid kõrvalsaadusi, või on sootuks teravilja- või gluteenivabad. Lisaks leiab meie juurest vahvaid aksessuaare - mänguasju, pesasid, kausse, kaela- ja jalutusrihmasid jne, mis lisaks kenale välimusele on ka praktilised ja kvaliteetsed.

Brändid, mida müüme:

Ziwipeak (õhu käes kuivatatud kassi ja koera kuivtoidud, konservid ja maiused)

Acana (kassi ja koera kuivtoidud)

Beco Pets (mänguasjad, biolagunevad kakakotid, aksessuaarid)

Beeztees (kausid, mänguasjad jne)

Bobby (pesad, rihmad)

Ferplast (transpordipuurid, kasside wc-d jne)

Gardiners of Scotland (käsitöökommid lemmikloomateemalistes karpides)

Hurtta (rihmad ja riided)

Kong (mänguasjad)

Markus Mühle (külmpressitud kuivtoidud ja maiused koertele)

MyFamily (ripatsid koos graveerimisvõimalusega kohapeal)

Natural Greatness (kassi ja koera kuivtoidud ja konservid)

Nina Ottosson (arendavad mänguasjad)

Orijen (kassi ja koera kuivtoidud ja maiused)

Pomppa (koerte riided)

Rukka (rihmad ja riided)

Lisaks välismaistele tootjatele on meie juures ka lai valik kohalike ettevõtete tooteid: Nufnuf (pesad, rihmad, mänguasjad), Pet&Me (kaela- ja jalutusrihmad), Pipfit (nuuskimismatid ja rihmad), Krantz (betoonist diasinkausid), Kuku Cards (lemmikloomateemalised kinkekaardid ja -kotid), Bioteq (biotaanist kaelarihmad).

Oleme lisaks mitmete brändide nagu Ziwipeak (Uus-Meremaa), Gardiners of Scotland (Shotimaa), Natural Greatness (Hispaania) ja Pomppa (Soome) maaletoojad ja ametlikud esindajad Eestis.

Ole meie tegemistega kursis ka Facebookis @mypet.ee ning Instagrammis #mypet.ee

Brändid
Loe edasi

RS Trade OÜ (Registrikood: 12941334)
Kaevu tee 2, Pildiküla Rae vald Harjumaa 75308

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi