New Yorker

New Yorker

Oma uues Tartu kaupluses, mille müügipind on üle 870 m² , näitab NEW YORKER uusimaid trende ja parimaid moevalikuid. Meeste ja naiste kollektsioonid koosnevad NEW YORKERi enda märkidest: FSBN, FB SISTER, SMOG, AMISU ja CENSORED, lisaks ka spordikollektsioon NEW YORKER Athletics.

Peale esimese poe avamist Flensburgis, Saksamaal 1971, pole New Yorker kunagi tagasi vaadanud. Nüüdseks on New Yorker arenenud rahvusvaheliseks moerõivaste ettevõtteks.

Praegu on New Yorker’il üle 1000 poe 42 riigis, mis muudab ta üheks Euroopa suurimaks moeäriks. Üle 15000 töötaja teenindavad meie kliente iga kuu.

New Yorker pakub uut moodi, teksaseid, spordi- ja vabaajariided eelkõige trenditeadlikule noorele. Kollektsioone täiendavad ka lai valik aksessuaare ning pesu.

New Yorker’i kollektsioonid võtavad kindla seidukoha moe osas ning on täielikult moodustatud ettevõtte oma kaubamärkidest: Fishbone ja fishbone sister, amisu ja smog.

Censored pesu ja aksessuaarid nii meestele kui naistele.

Samuti peegeldavad kollektsioonid iga individuaalset aastaaega ja viimaseid moetrende, mida kindlustab rahvusvahelise ettevõtte tegevus.

Brändid

Amisu, Black Squad, Censored, FB Sister, Fishbone, Smog

Kontakt

7768500

Välisvaade
Majajuht ›
Tasuta tarne
rohkem kui 200 000-le tootele
Poodle kohe, maksa hiljem
Järelmaksuga on see võimalik
100% usaldusväärse poodlemise
tagab Astri Grupp alates 1991. aastast