NS King

E-P 9-21

NS King

E-P 9-21

NS King

Kvaliteet ja usaldusväärsus. Kaasaegsete tootmistehnoloogiate poolt tagatud mugavus. Sisemine mugav atmosfäär, mis on loodud tänu tähelepanule detailide suhtes. Just sellistele põhimõtetele tugineb oma töös NS King - mitme kaubamärgi kingapood, mis kuulub edukasse rahvusvahelisse võrgustikku ja mis asutati Eestis 1994. aastal.

Tänavu avab NS King külalislahkelt oma uksed Eestis (14 kauplust), Lätis (16 kauplust), Leedus (4 kauplust) ja Valgevenes (3 kauplust).

Regulaarne turuanalüüs, põhjalik ja professionaalne tootevalik, paindlik preemiate ja boonuste süsteem klientidele, samuti otselepingud maailma suurimate kingatootjatega - tänu sellele tööle on NS King täna üks jalatsite ja aksessuaaride müügi liidreid Baltikumis.

Kaupluses on esindatud meeste ja naiste ning lastejalatsid. NS King prioriteediks ei ole mitte ainult pakkuda tõeliselt suurt valikut, vaid ka hoolikalt valitud, ajaproovile vastupidavaid ja miljoneid rahulolevaid kliente omavaid kaubamärke.

NS King - kuhu jalad viivad!

Brändid
Loe edasi

Nittis OÜ (Registrikood: 10058222)
Harjumaa, Rae vald, Helgi tee 9, 75312

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi