Paintballiklubi

E-L 10-21, P 10-19

Paintballiklubi

E-L 10-21, P 10-19

Paintballiklubi

Paintball on aktiivne ja kaasahaarav meeskonnamäng, mis sobib kõigile huvilistele, olenemata soost või vanusest. Mäng seisneb vastasvõistkonna tulistamises markeriga (paintballi relvaga), mis laseb värvikuule ning mis omakorda purunevad takistusega kokkupuutumisel. Paintballi mängitakse spetsiaalse varustusega, kuhu kuuluvad relv ehk marker, näomask, kaelakaitse, kindad ja kaitseülikond.

Mänge korraldame spetsiaalselt paintballi mängudeks kujundatud väliplatsil. Soovi korral tuleme kohale üle Eest ning korraldame sinule meelepärases kohas just sulle sobiva paintballiürituse.

Tule koos sõpradega ja pea maha üks võimas adrenaliinirohke lahing.

Korraldame nii sünnipäevapidusid, poissmeeste/tüdrukute õhtuid, firmapidusid jne. Küsi just endale sobivat paketti!

Loe edasi

Paintballiklubi Visahing OÜ (Registrikood: 14492644)
Jalaka tn 77 Tartu linn, Tartu linn Tartu maakond 50105

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi