Pro Optika

E-P 10-21

Pro Optika

E-P 10-21

Pro Optika

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev perefirma, mis loodi eesmärgiga aidata inimeste silmanägemist parandada. Praeguseks on Pro Optika tegevusse kaasatud juba kolmas põlvkond pühendunud optikahuvilisi.

Ettevõte avas oma esimese optikakaupluse Võru linnas 1991. aastal. Ettevõtte algusaegadel keskendus meeskond peamiselt Lõuna-Eesti elanikkonna teenindamisele – nii avati mõne aja möödudes prillipoed ka Valgas ja Põlvas. Kümmekond aastat hiljem alustas Pro Optika tegevust Tallinnas, kus nüüdseks on kokku juba seitse Pro Optika prillipoodi.
Praeguseks tegutseb Pro Optika kümnes Eesti linnas – Tallinnas, Tartus, Põlvas, Jõgeval, Pärnus, Rakveres, Valgas, Viljandis, Jõhvis ja Võrus, kus ühtekokku on 18 kauplust.

Pro Optika prillipoodides ollakse keskendunud individuaalsele ja kvaliteetsele klienditeenindusele ning seetõttu pööratakse suurt tähelepanu personalivalikule ja täienduskoolitustele, kuna optomeetria ja optika on täppistööd – selle valdkonna spetsialistiks saamine võtab aega.  Kliendikeskset teenindust toetab omakorda suurepärane kaubavalik, mille täiendamiseks osaletakse Euroopa suurimatel optikamessidel Pariisis ja Milanos.

Pro Optikas leidub prille igas hinnaklassis ja igale maitsele. Siin leidub brände, mida saab ainult Pro Optikast. Tootevalik on väga oluline komponent meie kliendirahulolu retseptis. Lisaks hoolitseb Pro Optika selle eest, et inimeste silmade heaks töötaks kõige kaasaegsem tehnoloogia. Toome parima osa maailma prillimoest koju kätte.

Kõikides Pro Optika prillipoodides pakutakse klientidele terviklikku teenust, mille eest kannavad hoolt klienditeenindajad, optikud, optometristid ja silmaarstid. Pro Optika ei ole kunagi üritanud saada suureks optikakaupluste ketiks, vaid parimaks. Meie eesmärk on olla oma professionaalsuselt kõrgeimal tasemel ning pöörata igapäevaselt rohkem tähelepanu kõikide klientide individuaalsete vajaduste ja soovide rahuldamisele. Samuti soovime olla tuntud kauba- ja teeninduskvaliteedi poolest.

Brändilubadus

Pro Optika on koht, kuhu tasub tulla esimesena, sest siit leiab – prillikandja leiab siit lahenduse, trendisõber leiab siit stiili, hinnatundlik soodsa hinna. Iga külastaja leiab aga eest lahke teeninduse ning stiilse väljapaneku.

Brändi lugu

Pro Optika on koht, kuhu tasub tulla esimesena, sest siit leiab. Kas tahad näha? Näha, kui ilus on maailm? Näha, kui ilus Sa ise oled? Kas tahad näha, kuidas erinevad prillid võivad muuta Su välimuse just selliseks, nagu Sa ise tahad või tahtagi ei osanud? Näha, kui sõbralik ja asjalik võib olla teenindus? Kui tahad näha, siis tule Pro Optikasse.
Näeme siin!

Loe edasi

OptiPRO OÜ (Registrikood: 10125659)
Jüri tn 19a, Võru

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi