Salamander

E-P 10-21

Salamander

E-P 10-21

Salamander

Ettevõtte ara AG tütarettevõte SALAMANDER GmbH on moodsate kvaliteetkingade, -saabaste, -kottide ja -aksessuaaride turuliider. ARA AG-l on tütarettevõtted veel Prantsusmaal, Austrias, Poolas, Ungaris, Tšehhi vabariigis ja Venemaal. Kaubamärk SALAMANDER registreeriti 1904. a. Lisaks Saksamaale on see ülipopulaarne ja tuntud teistelgi Kesk- ja Ida-Euroopa turgudel.

Ettevõttel SALAMANDER on Saksamaal üle 50 kaupluse ning umbes 150 poodi Prantsusmaal, Austrias, Poolas, Ungaris, Tšehhi vabariigis ja Venemaal. Peale talle kuuluvate kaubamärkide SALAMANDER ja Lurchi müüb ettevõte veel teistegi kuulsate kaubamärkidega kvaliteetjalatseid, -kotte ja -aksessuaare.

SALAMANDER firma jaoks tähendavad kingad suurepärast eneseväljendusvahendit. Meie eesmärk on hoolitseda, et klient ei kõhkleks hetkegi oma ostu headuses. SALAMANDER ühitab innukalt moe, kvaliteedi ja kordumatu teeninduse. Klient saab oma raha eest väärt kauba.

Brändid
Loe edasi

Talwest Grupp OÜ (Registrikood: 10569072)
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru tn 5, 10140

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi