Silenbooking

E-L 10-21, P 10-19

Silenbooking

E-L 10-21, P 10-19

Silenbooking

Nüüd on sul võimalik Lõunakeskuses kasutada Silen helikindlaid kõne- ja koosolekuruume ehk nö vaikusekabiine. Need nutikalt planeeritud kabiinid on mõeldud selleks, et saaksid läbi viia kohtumisi või teha segamatult töökõnesid. Sileni boksid mahutavad kuni 4 inimest.

Online broneeringu kaudu leiad hõlpsasti endale sobiva aja koosoleku broneerimiseks. Sileni bokse saab rentida tunnitasu alusel.

Broneerimiseks mine silenbooking.com

Vaikuseruumis on:

Erakordne helipidavus

Tipptasemel ventilatsioonisüsteem

Antibakteriaalsed pinnad

Mugavad diivanid ja töölaud

Integreeritud konverentsiseadmed

WiFi ja seadmete laadimisvõimalused

Sileni boskid asuvad Lõunakeskuse uue Toidtänava ülemisel korrusel.

Loe edasi

Silen OÜ (Registrikood: 14506938)
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 38, 10138

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi