Taaraautomaadid

E-P 8-22

Taaraautomaadid

E-P 8-22

Taaraautomaadid

Taaratšekke saab realiseerida Lõunakeskuse Rimis ja Maksimarketis.

TAARAAUTOMAATIDE PAIGALDAMINE JA IGAPÄEVANE HOOLDUS

Meie äri keskmeks on taaraautomaatide paigaldamine ja taarapunktide haldamine. Oleme taaraoperaator teenust pakkunud alates 2006 aastast ning tänaseks usaldab meid juba 24 kauplust üle Eesti.

Pakume nii inimtööjõuteenust kuid ka täislahendusega teenust. Täislahendusega taaravastuvõtuteenuse puhul vastutame täielikult taara vastuvõtupunkti ning taaraautomaadi paigalduse ja hoolduse eest. Oleme teie eest valmis kandma kõik taaravastuvõtuga seotud halduskulud ning kulumaterjalikulud. Loomulikult vastutame klientide tagasiside eest ning vastame neile!

Alates 2016. aastast pakume masstagastus-taaraautomaate, mis sorteerivad pudeleid ise. Nii saab taarat ära anda terve koti korraga. Huvi korral võib meie poole alati julgesti pöörduda.

Tomra taaraautomaatide paigaldamine teie kaubanduspinnale

Igapäevane taaraautomaatide hooldus ja taarakäitlemine

Taararuumi ja taaravastuvõtupunkti koristustööd

Vajadusel koristustööd poe ja taaravastuvõtupunkti ümbruses

Tööjõuteenus ning erilahendused

Loe edasi

Tomra Service OÜ (Registrikood: 10804337)
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 151, 13417

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi