Tavid Kuld&Valuuta

E-R 9-19, L-P 10-19

Tavid Kuld&Valuuta

E-R 9-19, L-P 10-19

Tavid Kuld&Valuuta

Meie missioon on osta ja müüa valuutat, kulda ning hõbedat õiglase hinnaga, hoides tasakaalus meie töötajate, omanike ja klientide huvid. Meie visioon on olla suurim ja edukaim valuutavahetuse, kulla ja hõbedaga tegelev ettevõtte Põhja-Euroopas.

•Meie missioon on pakkuda kohalikele elanikele reisivaluutasid õiglase hinnaga, et vältida reisija pettasaamist sihtriigis ning pakkuda soodsamat alternatiivi varjatud kuludega pangakaartidele.

•Meie missioon on konverteerida arve- ja sulavaluutat õiglase hinnaga, vähendades seeläbi monopoolsusele pürgivate pankade võimalusi dikteerida valuutavahetuse teenustasusid.

•Meie missioon on pakkuda rahaülekandeid ja kiirsiirdamisi riikide vahel, kus oleme esindatud.

•Meie missioon on pakkuda kõigile võimalust hoida oma varasid osaliselt kullas või hõbedas, ostes ning müües neid õiglase vahendustasuga - kulla väärtust pole tuhande aasta jooksul hävitanud rahareformid, pangakrahhid ega riigipöörded.

Valuutavahetus, raha, väärismetalli, hõbeda, kulla ost ja müük.

Loe edasi

Tavid AS (Registrikood: 10055700)
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Pärnu mnt 186, 11314

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi