UUDIS / Tropical Beauty salong

System Professional uus Inessence hooldussari - loodusest inspireeritud Jaga

VAATA ›
System Professionali uus Inessence sari on inspireeritud looduse energiast ja teaduse võimalustest, et taastada juuste loomulik energia. Sari koosneb vähemalt 91% looduslikku päritolu koostisainetest, ei sisalda sulfaate, parabeene ega silikoone ning taastab ja niisutab juukseid, andes neile tervisliku välimuse, eemaldades keskkonnajäägid ja kaitstes UV-kiiruse eest.
ENERGYCODE™ ja assaimarjade tüvirakkude ekstakti sisaldav Inessence sari jäljendab looduse uskumatut jõudu, et tagada hetkeline muutus. Assaimarjad on tuntud kui ohtralt antioksüdante sisaldavad superviljad, mis neutraliseerivad keskkondlikust stressoritest põhjustatud oksüdatiivsed kahjustused. Kasutades toodetes assaimarjade tüvirakkude ekstrakti, saavad juuksed kasu selle võimsa puuvilja kõige tõhusamatest omadustest.
Inessence shampoon - juukseid taastav shampoon 250ml, hind 30.45€
Vähendab kräsu, niisutab kergelt, silub ja muudab juuksed paremini kontrollitavaks.
Juukseid taastav puhastustoode, mis sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisaineid, ENERGYCODE™ kompleksi ja assaimarjade tüvirakkude ekstrakti, mis annavad juustele loomuliku energia. Ei sisalda parabeene, silikoone ega sulfaate ning jätab juuksed kergelt niisutatuks ja säravaks, vähendades samas kräsu.
Inessence palsam - juukseid taastav kreem 200ml, hind 40.15€
Vähendab nähtavalt kräsu ja höördumist juuksekarva sees. Juuksed jäävad siledaks ja on lihtsamini kammitavad.
Juukseid taastav kree, mis sisaldab 91% loodusliku päritolu koostisaineid, ENERGYCODE™ kompleksi ja assaimarjade tüvirakkude ekstrakti, mis annavad juustele loomuliku energia. Ei sisalda parabeene ega silikoone ning jätab juuksed kontrollitavaks, siledaks ja säravaks.
Inessence mask - juukseid taastav hooldustoode 200ml, hind 53.25€
Vähendab nähtavalt kräsu, muudab juuksed paremini kontrollitavaks ja lihtsamini kammitavaks.
Juukseid taastav hooldustoode, mis sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisaineid, ENERGYCODE™ kompleksi ja assaimarjade tüvirakkude ekstrakti, mis annavad juustele loomuliku energia. Ei sisalda parabeene ega silikoone, muudab juuksed paremini kontrollitavaks ja kaitseb kräsu eest.
Kasutamine: Kandke pärast pesemist 25gr maski pntsliga juustele, vältige peanahale sattumist. masseerige õrnalt ja jätke toode 5 minutiks juustesse. Seejärel loputage hoolikalt.
Inessence sprei - juukseid taastav sprei 125ml, hind 39.15€
Kaitseb UV-kiirguse ja mehaaniliste kahjustuste eest, niisutab kergelt ja vähendab kahu.
Juukseid taastav sprei, mis sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisaineid, ENERGYCODE™ kompleksi ja assaimarjade tüvirakkude ekstrakti, mis annavad juustele loomuliku energia. Ei sisalda parabeene ega silikoone, kaitseb juukseid UV-kiirguse ja mehaaniliste kahjustuste eest ning vähendab kahu teket ja hõõrdumist juuksekarva sees.
Kasutamine: Pihustage 6-8 pumbatäit rätikukuivadesse juustesse, ärge loputage ja kammige läbi.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.