Must reede, 21.-27.11

Nädala jagu jalustrabavaid pakkumisi!

Vaata siit
Uudised ja pakkumised
Vaata kõiki
Taaskasutus
Kuidas anda vanadele asjadele uus elu?

Tutvu võimalustega ›

Tartu kvaliteetseim kinoelamus Apollo Kinos. Vaata kinokava

Sõber Raamat
See on biblioteraapia - vaimne ja emotsionaane tugi läbi lugude jutustamise ja kuulamise.

Kuula tasuta koos lapsega ›

Söögikohad

Lõunaka ajakiri "Kõik Koos"
Legendaarsed Leokid: motokrossist kalakasvatuseni

Loe lugu ›

Lõunakeskus

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Ringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, sisustuspoed Sotka ja Asko ning lillede ja interjööriga tegelev Mileedi. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka hinnatud Fii restorani. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Nobel. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Ivo Nikkolo ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

>
Roheline Astri
Astri Grupp on võtnud kindla kursi rohelisema tuleviku suunas.

Loe, kuidas ›